KVALIFIKACE DRUŽSTEV MLÁDEŽE

Naši reprezentanti strávili úterní den na třech různých hřištích, se třemi různými kapitány a ve třech různých družstvech.

Družstvo mládeže do 14 let získali krásné 2. postupové místo. Na hřišti v Sokolově bojoval tým v čele s kapitánem Martinem Kubrichtem ve složení : Sarah Hricíková, Jakub Srb, David Melichar a Linda Beková.  (detaily turnaje zde)

Dívky do 18 let s kapitánem Martinem Šustrem ve složení Terka Šlancarová, Markéta Zrzavá, Elisabeth Křenovská a Šárka Jonáková, bohužel v Mladé Boleslavi nepřinesly výsledky, které by na postup do finálové části stačily. Holky si každopádně užily hezký den a my jim za účast a reprezentaci děkujeme. (detaily turnaje zde)

Chlapci do 18 let hráli v pondělí cvičné kolo a přicházeli ze hřiště s poměrně slušnými čísly, to ale nevěští nikdy nic dobrého. V úterní kvalifikaci kapitán družstva Pavel Fulín pevně věřil, že Honza Hájek, Adam Krbec, Danda Bek, Ondra Melichar, Filip Horáček a David Srb, přinesou stejná čísla jako při cvičném kole. Kluci hráli o něco hůř, ale důležité je, že 4. postupové místo mají v kapse. (detaily turnaje zde)

Po celý den sledoval Head PRO David Šipla všechny výsledky on-line a byl ve spojení s některými hráči. S výsledky je spokojený a stejně jako Honza Šonka, koordinátor výkonnostní skupiny, moc děkuje hráčům za perfektní reprezentaci. Oba se těší na kvalifikaci družstev mládeže do 16 let v Darovanském Dvoře, kam se reprezentace chystá již za týden. Držte všichni palce!

Turnaje 2018

Turnaje 2018
Podívejte se na náš turnajový kalendář

ČSOB Hostivařský běh 2018

ČSOB Hostivařský běh 2018
Čtvrtek 17. května 2018

Firemní členství 2018

Firemní členství 2018
Do 31. května sleva 20 000 Kč

Vítejte v klubu

Vítejte v klubu
Stačí být členem Hostivaře

Partneři areálu

Naše další areály