Hana Brusová vítězkou Zimní dámské golfové tour i celková vítězka tour!

Hana Brusová dnes zvítězila s počtem 45 ran. Na druhém místě skončila Hana Pšeničková a třetí místo obsadila Markéta Polesná. Po turnaji jsme také losovali o jednodenní skipas do Ski areálu Malá Úpa. Vyhrát mohly všechny hráčky, které se turnaje zúčastnily. Štěstí se dnes usmálo na Hanu Pšeničkovou.

Dnes jsme také vyhlašovali celkovou vítězku, která získala největší počet bodů, které sbírala za jednotlivé turnaje během celé dámské tour. Tou se stala Hana Brusová, která nasbírala 28 bodů. Na druhém místě skončila Markéta Polesná (25 bodů) a třetí místo obsadila Hana Pšeničková (24 bodů). Vítězky si odnesly krásné dárkové balíčky a v nich vouchery na předplatné, míčky, teečka a také chutné šunky a klobásky od našeho nového partnera výrobce uzenin Radev s.r.o..

Všem vítězkám gratulujeme a těšíme se od 14. 4. na pravidelných turnajích Schwarzkopf Professional dámská golf tour.