Více z této sekce

Péče o zahrady

Náš tým zahradníků v čele se zahradní architektkou Klárou Kůželovou nabízí zakládání údržbu zeleně, projektování a návrhy zeleně, rozpočtování.

V případě zájmu o spolupráci kontaktujte Kláru Kůželovou – klara.kuzelova@golfhostivar.cz.

V roce 2007 se tým greekeeperů začal zabývat realizací zeleně a travnatých ploch i mimo golfový areál. V roce 2012 vznikla samostatná sekce zahradníků pro odborné zakládání a údržbu zeleně.

Jsme 10ti členný tým mladých spolehlivých lidí. Nabízíme veškeré zahradnické práce na vysoké odborné úrovni, s vybaveným vozovým parkem a s pevným zázemím společnosti. Stále se vzděláváme, účastníme se odborných seminářů, přednášek, školení a navštěvujeme odborné výstavy. Sledujeme trendy a novinky na trhu. Používáme pouze certifikované materiály (rostliny, substráty, hnojiva, závlahový systém).

Každý projekt tvoříme individuálně „na míru“ podle vašich požadavků a potřeb. Pro perspektivní  zobrazení návrhů používáme program Realtime Landscaping Architect. Ke každé zakázce vypracujeme předběžný rozpočet ve formátu PDF, který s vámi konzultujeme. Po celou dobu spolupráce jsme s vámi v kontaktu a akceptujeme veškeré připomínky. Při předání zakázky od nás dostanete technickou zprávu. V té naleznete potřebné informace o průběhu prací, doplněných o fotodokumentaci, podrobný rozpočet prací, použitého materiálu a doporučení následné údržby zeleně.

Spolupracujeme:
firma Agrostis www.agrostis.cz
společnost Agro CS www.agrocs.cz
firma RODOP www.rodop.cz
podnik Arboeko www.arboeko.com
společnost Profigrass s.r.o. www.toro-zavlahy.cz
společnost STROM PRAHA a.s. www.strompraha.cz
trvalková školka PERENY www.pereny.cz
zahradnictví školky Montano www.skolky-montano.cz
ADAM – zahradnická www.adamza.cz

• Objednávky a termíny odborných konzultací přijímáme pondělí – čtvrtek od 9.00 do 16.00hod

• Návrhy zeleně, studie rostlin a cenové nabídky zasíláme do deseti dnů od konzultace.

• Návrh a cenovou nabídku pro instalaci automatických závlahových systémů zasíláme vždy až po konzultaci a po zmapování pozemku.

Veškeré zahradnické práce provádíme v souladu zákona České národní rady č.114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny ve znění pozdějších předpisů (změněn zákony č.347/1992 Sb., č. 289/1995 Sb., č.3/1997 Sb. a č.16/1997 Sb.) a v souladu ČSN 83 9031, ČSN 83 9021, ČSN 83 9011.

 

Turnaje 2018

Turnaje 2018
Podívejte se na náš turnajový kalendář

ČSOB Hostivařský běh 2018

ČSOB Hostivařský běh 2018
Čtvrtek 17. května 2018

Firemní členství 2018

Firemní členství 2018
Do 31. května sleva 20 000 Kč

Vítejte v klubu

Vítejte v klubu
Stačí být členem Hostivaře

Partneři areálu

Naše další areály