Více z této sekce

Dárkové obálky

Chcete darovat svým blízkým či kamarádům netradiční dárek? Dárkově zabalené golfové poukazy jistě potěší každého. Golfistovi začátečníkovi můžete věnovat lekce s trenérem, vstupy či košíky míčků na driving range, pokročilejší hráči určitě ocení fee na hřiště nebo na golfovou akademii. Co vše věnujete je čistě na vás.

Náhled dárkové obálky:

 20140602_130453  20140602_130942

Jak jej zakoupit: Dárkovou obálku vám připravíme na recepcích, doporučujeme si dárkovou obálku předem objednat na telefonních číslech: 724 124 818, 274 772 769, kde vám recepční rády poradí.

Další informace: Poukazy jsou platné 12 měsíců od vystavení. Platba je možná v hotovosti nebo platební kartou na hlavní recepci. K obálce získáte i prázdný poukaz do kterého budete moci vepsat věnování. Nabízíme i možnost objednání mailem a zaslání doporučeně na vaší adresu (pouze při platbě předem na účet).

Co obsahuje: Dárková obálka může obsahovat jakékoliv služby areálu Golf Hostivař, které si zvolíte. Rádi vám poradíme, co by se nejlépe hodilo pro obdarovaného. Stačí nám sdělit pro koho byste chtěli dárkovou obálku připravit nebo v jaké hodnotě.

Darovat můžete:
Jednorázové poukazy na služby (9jamkové akademie, 9jamkové hřiště, vstupy na driving range, simulátory apod.).

Doporučujeme: Chcete-li dárek pro golfového začátečníka, který zatím jen o golfu hodně mluví, ale ještě se neodhodlal odpálit golfový míček, doporučujeme dárkovou obálku, která obsahuje: lekce (25 min) s profesionálním trenérem, vstup na driving range. Cena: 700 Kč.

Členství Golf Club Hostivař – členství DRIVE prodáváme formou dárkového balíčku v hodnotě 3 000 Kč. Bližší info zde.

 

Prázdninová karta pro členy

Prázdninová karta pro členy
8 green fee, 8 driving range

Hole in one: byt v hodnotě

Hole in one: byt v hodnotě
Vždy na FINEP HCP středě

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018
Výstava automobilů a motocyklů první republiky

Aplikace Golf Hostivař

Aplikace Golf Hostivař
Stahujte na Google Play a App Store

Partneři areálu

Naše další areály