Více z této sekce

Bydlení na golfu

REZIDENCE GOLF HOSTIVAŘ – na golf to budete mít 5 minut…pěšky.

Na pozemcích přímo sousedících s naším golfovým areálem vznikl ojedinělý projekt rodinných domů, nazvaný Rezidence Golf Hostivař, pod jehož realizací je podepsána developerská společnost RODOP.

Po svém dokončení bude zahrnovat zhruba stovku komfortních rodinných domů, společenské a sportovní plochy, dětské hřiště, komunikace a kompletně vybudovanou infrastrukturu. Při západní a severní části areálu bude navíc vybudováno druhé devítijamkové hřiště, které dotvoří a zkultivuje celou lokalitu v této části pražských Horních Měcholup.

Celý areál je budován jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty. Rodinné domy inspirované českým funkcionalismem jsou dvoupodlažní s plochou střechou. Do prvního nadzemního podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání a také technické zázemí domu. Obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu. Ve druhém nadzemním podlaží se nachází obytná „klidová“ část domu.

RD jsou kompletně dokončené, každý z majitelů nových domů si v rámci tzv. klientského kreditu vybere vybavení domů dle svých představ – finální povrchy podlah, kompletně dokončené koupelny, vnitřní dveře, venkovní terasy… Noví majitelé mají také možnost změnit vnitřní dispozice domů.

V nejbližším okolí je k dispozici kompletní městská infrastruktura, od školek, škol, MHD, obecního úřadu, pošty, přes restaurační, sportovní a společenská zařízení.

První a druhá etapa projektu (40 RD) je vyprodaná. Třetí etapa (39 RD) je stavebně dokončena, zbývají dodělat interiéry domů dle přání a výběrů konkrétních majitelů. U této etapy se hradí pouze 10% ceny, zbylá částka až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy. Zveme vás na prohlídku!

Více o projektu: www.rezidencegolfhostivar.cz.

RGH_Etapa3-interior

První etapa (19 RD) je již prodaná a od podzimu 2013 také obývána.

Videoprezentace projektu:

 

video screen

 

Prázdninová karta pro členy

Prázdninová karta pro členy
8 green fee, 8 driving range

Hole in one: byt v hodnotě

Hole in one: byt v hodnotě
Vždy na FINEP HCP středě

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018

Automobilové klenoty - 25. 8. 2018
Výstava automobilů a motocyklů první republiky

Aplikace Golf Hostivař

Aplikace Golf Hostivař
Stahujte na Google Play a App Store

Partneři areálu

Naše další areály