Více z této sekce

Ceník venkovní golf

Ceník ke stažení zde.

20% sleva celosezonních karet: Od začátku července si můžete výhodně zakoupit karty na venkovní trénink. Karty je možné pořídit ve dvou variantách – pro driving range včetně neomezeného počtu míčů a cvičné greeny nebo v kombinaci s neomezenou hrou na hřišti golfové akademie. Karty jsou platné až do konce roku 2017. Ceny celosezonních karet uvedené v ceníku jsou před odečtením 20% slevy. Trénujte výhodněji každý den!

Půjčovna vybavení: golfová hůl – 50 Kč, golfový set – 400 Kč (9 j.), 600 Kč (18 j.), golfový vozík – 100 Kč (9 j.), 200 Kč (18 j.)
Tee time v levném pásmu po soumraku znamená 90 minut před západem slunce. Aktuální čas pro daný den vám sdělí recepce.

Vysvětlivky:

1) ceny platí i pro 1 hosta řádného člena, člena DRIVE plus a top u cen hřiště; nečlen klubu: dítě do 15 let, senior nad 65 let

2) člen klubu – dítě do 15 let, senior nad 65 let

3) cena pro členy DRIVE top, pro řádné/rodinné členy a hráče s uhrazeným green fee na hřiště: 60 Kč

4) cena pro členy DRIVE top: 650 Kč, pro řádné/rodinné členy: 450 Kč

5) cena pro členy DRIVE top: 1 900 Kč, pro řádné/rodinné členy: 1 300 Kč

Při dočasném uzavření nebo provozním omezení tréninkových ploch areálu Golf Hostivař z jakýchkoliv důvodů (turnaje, akce apod.) nelze uplatnit nárok na prodloužení karty či plnou nebo částečnou refundaci hodnoty karty. Pro každého návštěvníka areálu Golf Hostivař je závazný PROVOZNÍ ŘÁD, který je viditelně umístěn v recepci a který může dále podrobněji upravovat provozní podmínky použití areálu. Každý návštěvník areálu je povinen se prokázat uhrazeným vstupným. V případě, že vstupné nemá zaplacené, je povinen ke vstupnému uhradit pokutu ve výši 500 Kč(tréninkový areál) nebo 1 000 Kč (hřiště). Nepřenosné hrací karty na jméno mohou být při neoprávněném použití bez náhrady zablokovány. Ceník je platný od 1. 4. 2017. Ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH.

Ceník ke stažení zde.

 

 

Mějte aktuální informace po ruce

Mějte aktuální informace po ruce
Právě teď stahujte na App Store a Google Play

Ještě kvalitnější trénink

Ještě kvalitnější trénink
V ceně vstupného!

Podzimní dětské kurzy

Podzimní dětské kurzy
Přihlašujte již nyní své děti!

Jsme MISTŘI!

Jsme MISTŘI!
Anežka Pavlíčková a Jan Gajdošík

Partneři areálu

Naše další areály